Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Zarejestruj się a będziesz otrzymywać ciekawe informacje z Indii, Nepalu, Bhutanu, Chin i tybetu

A A A

Tanie Podróżowanie


Lista tanich linii lotniczych działających w Azji i Europie
Masz czas - Podróżuj taniej!

Azja

Indie
GoAir-www.goair.in
IndiGo - book.goindigo.in
Jet Airways - www.jetairways.com
SpiceJet - www.spicejet.com

Chiny
Spring Airlines -www.ch.com
West Air - www.westair.cn

Indonezja
Batavia Air - www.batavia-air.co.id
Citilink - www.citilink.co.id
Indonesia AirAsia -www.airasia.com
Lion Air - www.lionair.co.id

Japonia
Air Next - www.anawings.co.jp
JAL Express - www.jal.co.jp
SkyMarks Airlines - www.skymark.co.jp
Skynet Asia Airways - www.skynetasia.co.jp
Peach Japan - www.flypeach.com

Korea Południowa
Air Busan - www.airbusan.com
Jeju Air - www.jejuair.net
Jin Air - www.jinair.com
Easter Jet - www.eastarjet.com

Malezja
Air Asia -www.ariasia.com
Firefly - www.fireflyz.com.my
Silverfly - www.silverflyperak.com.my

Filipiny
Air Phil Express - www.airphilexpress.com
Cebu Pacific - www.cebupacificair.com
Spilit of Manila Airlines - www.spiritofmanilaairlines.com
Zest Airways -www.zestair.com.ph
AirAsia Philippines -www.airasia.com
AirAsia Philippines -www.airasia.com
Sri Lanka
Mihin Lanka - www.mihinlanka.com

Singapur
JetstarAsia Airways - www.jetstar.com
Tiger Airways - www.tigerairways.com
Valuair - www.jetstar.com/vf/en/index.aspx

Tajlandia
Nok Air - www.nokair.com
Orient Tai Airlines - www.orient-thai.com
Thai AirAsia - www.airasia.com
Wietnam
Jetstar Pacific Airlines - www.jetstar.com/gx/en/index.aspx

Europa

Czasem połączenie łączone, które jest oferowane przez tanie linie lotnicze z Europy może się okazać dobrym rozwiązaniem.

Wizzair - www.wizzair.com WĘGRY
Jetairfly - www.jetairfly.com BELGIA
SmartWings - www.smartwings.com CZECHY
XL Airways France - www.xlairways.fr FRANCJA
Vueling - www.vueling.com - HISZPANIA
Germanwings - www.germanwings.com NIEMCY
TUlfly - www.tuifly.com NIEMCY
AirBerlin - www.airberlin.com NIEMCY
Astra Airlines - www.astra-airlines.gr GRECJA
Iceland Express - www.wowair.com
Ryanair - www.ryanair.com IRLANDIA
Meridiana Fly - www.meridiana.it WŁOCHY
Blue-express - www.blu-express.com WŁOCHY
AirBaltic - www.airbaltic.com ŁOTWA
Arke Fly - www.arkefly.nl HOLANDIA
Transavia.com -www.transavia.com HOLANDIA
Norwegia Air Shuttle- www.norwegian.com NORWEGIA
S7 Airlines - www.s7.ru ROSJA
AnadouluJet -www.anadolujet.com TURCJA
Onur Air - www.onurair.com TURCJA
Corendon Airlines - www.corendon-airlines.com TURCJA
Pegasus Airlines - www.flypgs.com TURCJA
SunExpress - www.sunexpress.com TURCJA
Flybe - www.flybe.com WIELKA BRYTANIA
Jet2 - www.jet2.com WIELKA BRYTANIA
Easyjet - www.easyjet.com WIELKA BRYTANIA

Bliski Wschód


Sprawdź też połączenia z Biskiego Wschodu, mieszka tam dużo Azjatów i przeloty są regularne nawet do mniej znanych zakątków Azji, szczególnie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich lub Arabii Saudyjskiej.

Israir Airlines - www.israirairlines.com IZRAEL
Sun d’Or International Airways - www.sundor.co.il IZRAEL
Nas Air - www.flynas.com ARABIA SAUDYJSKA
Jazeera Airways - www.jazeeraairways.com ZEA
Air Arabia ZEA - www.airarabia.com ZEA
FlyDubai - www.flydubai.com ZEA
RAK Airways - www.rakairways.com ZEA
Airblue -www.airblue.com PALESTYNA
Shaheen Air - www.shaheenair.com PALESTYNA

Tanie Przeloty 0 out of 5 based on 0 ratings.

Newsletter Zapis